Біленький Андрій Леонідович працює на посаді викладача спецдисциплін циклової комісії програмування з 2010 року. Педагогічну діяльність суміщає з виконанням обов’язків завідувача лабораторією комп’ютерної техніки. Заняття у секції робототехніки проводить із вересня 2018 року.
У період з 2014 по 2017 рр. пройшов повний курс навчання в аспірантурі за спеціальністю «Комп’ютерні науки» у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя. Підготовлено та опубліковано ряд статей у фахових виданнях, на тему дисертації «Інформаційно-аналітична технологія керування складною мережевою системою в умовах потреби оперативної адаптації», а саме:
- Augmented reality for people with disabilities, (2015, X International Scientific and Technical Conference «Computer Sciences and Information Technologies», м. Львів); - Безпекова компонента в проектах «Розумне місто», (2017, XIII Міжнародної науково-практичної конференції, м. Миколаїв); - Аспекти системного інформаційно-технологічного проекту «Розумне місто», (2018, Міжнародної науково-практичної конференції м. Острог).Викладачем підготовлено ряд методичних розробок: конспект лекцій та лабораторні практикуми з дисциплін «Архітектура ПК», «Конструювання програмного забезпечення», «Організація комп’ютерних мереж» та «Організаційна техніка.
З 2018 року розпочав навчання в мережевій академії Cisco, де згодом отримав статус сертифікованого інструктора за програмами курсів CCNA CyberOps, IT Essentials: PC Hardware and Software, та Introduction Cybersecurity. Це дозволило стати викладачем курсів у рамках єдиної платформи навчання для студентів Гусятинського коледжу.
У 2018 році в рамках Всеукраїнського науково-освітнього проекту «Впровадження інноваційних освітніх технологій в системі МАН України м. Київ» Біленький А.Л. взяв участь в навчальному семінарі-тренінгу «Мікрокомп’ютер Raspberry Pi – інструмент дослідника». Отримані знання та навички, дозволили впровадити в навчальний процес курс «Роботехніка» для студентів коледжу. Так, в лютому 2019 року у місті Тернопіль відбувся захист науково-дослідницьких проектів Малої академії наук, де студентка групи 12 Бульчак Марія здобула диплом ІІІ ступеня в секції «Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка».