Гусятинська філія
Тернопільського обласного відділення МАН України

Участь у науковій конференції

2023-02-03

Науково-дослідна робота слухачів МАН є важливим напрямом роботи секції економіки у Гусятинському фаховому коледжі. Проведення та участь у науково-практичних конференціях розвивають у слухачів такі якості як ініціативність, наполегливість, здатність до співпраці, здатність до самооцінки та відповідальність. Завдяки таким заходам студенти стають більш комунікабельними, вчаться висловлювати свої думки та слухати інших.

Так слухачі секції економіки Блощичак Анастасія (група О-21), Мисько Павло (група М-21) та Шепетюк Святослав (група П-21), під керівництвом викладача циклової комісії менеджменту Шепетюк Л.В., прийняли активну участь у ІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції студентів та молодих вчених «Розвиток фінансів, бухгалтерського обліку та оподаткування: реалії часу». Блощичак А. презентувала наукову статтю «Розвиток агарного сектору у сучасних умовах», Павло Мисько – «Молодь на ринку праці: сучасні умови та проблеми», Шепетюк Святослав - «Сучасні тенденції на ринку праці України».

Конференція відбулася 1 лютого 2023 року в навчально-реабілітаційному закладі вищої освіти «Кам’янець – Подільський державний інститут», яка була присвячена пам’яті українського вченого-економіста Сергія Юрія.